Katalog firm

Malaga

Niech znalezienie sali weselnej lub konferencyjnej w okolicach Łodzi, już nigdy nie stanowi żadnego problemu a tym samym wzbudzi naszą uwagą Malaga, czyli miejsce o odpowiednim zapleczu i wyposażeniu. Oczywiście jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób jakie szukają nie tylko atrakcyjnej lokalizacji ale również profesjonalnej obsługi każdej imprezy okolicznościowej.

Noclegi

Planujesz zorganizować bankiet, wesele lub jakiekolwiek inne wydarzenie, ewentualnie interesują ciebie wyłącznie noclegi w Łodzi? Malaga zatem zachęca do zapoznania się z jej ofertą, jest to miejsce nie tylko urokliwe lecz zapewne takie które w wielu przypadkach oraz sytuacjach spełni państwa wszystkie wymagania.
Oczywiście nasze noclegi w Łodzi to nie tylko prestiż ale wysoka jakość świadczonych usług, zapewnienie wszystkim gościom odpowiednich i niezbędnych warunków do ewentualnego wypoczynku. Dlatego mamy nadzieję, iż rozważą państwo takie właśnie rozwiązanie, jednocześnie zrozumieją, że nasze noclegi to opcja jak najbardziej trafna oraz alternatywa którą warto z wielu powodów zaakceptować. Pełną informację na temat udogodnień oferowanych dla naszych gości hotelowych znajdą Państwo na stronie http://www.malagasala.pl/noclegi/.
Mało tego, gwarantujemy dostęp do bogatego menu czy też jak wspomniano powyżej niezbędnego zaplecza zwłaszcza w sytuacji gdy jest ono potrzebne lub niezbędne do przygotowania i zorganizowania jakiejkolwiek imprezy. Warto więc zainteresować się naszą ofertą, a tym samym zdecydować się na przybycie do tak ciekawego miejsca jak nasze.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Miłośnicy tradycyjnej polskiej kuchni oraz wegetarianie poszukujący lokalu z niepowtarzalnym klimatem i dobrym jedzeniem powinni zapoznać się z ofertą, jaką przedstawia Karczma Bida posiadająca swoje...