Katalog firm

Kategorie


Aneta Budzińska

Na stronie znajdziemy informacje o bogatym doświadczeniu makijażystki, a także o zdobytych przez nią nagrodach w rozmaitych konkursach. Można zapoznać się z bogatym wachlarzem usług, a także z cennikiem. Warto regularnie zaglądać na blog, gdzie Aneta Budzińska dzieli się wieloma przydatnymi wskazówkami.

Makijaż permanentny ust

Cóż można o mnie powiedzieć, żebyś miała pewność, że to właśnie z moich usług warto skorzystać? Otóż makijaż permanentny Gdynia to moja pasja i naprawdę znam się na swojej pracy. Jestem linergistką, posiadam certyfikat trenera makijażu permanentnego oraz posiadam tytuł II vicemistrzyni TOP PMU - Grand Master.
Od lat zajmuje się profesjonalnym makijażem permanentnym i wiele kobiet już skorzystało z moich umiejętności. Jeśli marzysz o stałym makijażu, który będzie podkreślał Twoją urodę, to powinnaś się ze mną skontaktować. Uwielbiam wykonywać makijaże permanentne i zawsze uzgadniam wszystkie szczegóły z klientkami. Stosuje najlepszej jakości produkty i dbam o bezpieczeństwo osób, które decydują się na skorzystanie z moich usług.
Jestem profesjonalistką, która nie tylko wykona permanentny makijaż, ale również doradzi co będzie dla Ciebie najlepsze. Rezultat mojej pracy ma się podobać głównie Tobie, więc to Twoje zdanie zawsze będzie najważniejsze. Ja uczynię wszystko, żebyś była zadowolona z wizyty w moim gabinecie.

Kontakt

Ulica: Żwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000


Podobne firmy

Depilatorium

Chcesz w końcu pozbyć się owłosienia, z jakim walczysz nieskutecznie już od wielu lat? Depilatorium to coś więcej niż laserowa depilacja, to gwarancja skuteczności i adekwatnego działania, które zmier...